آموزشگاه فنی مهر افشان

گروه :

آموزشگاه آزاد و موسسات آموزشی

تلفن :

39 70 71 22 ،32 70 71 22

سایت :

http://www.mehrafshan.ir/

مالک :

آدرس :

تهران تجریش - میدان قدس - ابتدای خیابان شهید باهنر - رویروی پارکینگ طبقاتی شهرداری پ 545

توضیحات :

ااین مجتمع با مدیریت خانم مهری هاشم زاده از سال 1376 با کسب مجوز لازم از سازمان فنی و حرفه ای و وزارت کار ، فعالیت خود را شروع کرده و هم اکنون با کسب موفقیت های بسیار ،دوره های این مجتــــــمع بر اساس استاندارد های چهانی در حـــال برگزاری میباشد بیشتر هنر جویان این مجتمع از طرف سازمان های دولتی نظیر وزارت آموزش و پرورش ، شهرداری تهران و دیگر موسسات و سازمان ها جهت گذراندن دوره ها و برگزاری کلاس های عملی معرفی میشوند همجنین برگزاری دوره های کارو دانش و ارائه دیپلم درسی یکی از امتیازات این موسسه بشمار می آید در حال حاضر این مجتمع دارای بخشهای انفورماتیک ، صنایع غذایی ، طراحــــی دکوراسیون داخلی و دپارتمان زبان های خارجی است که دوره های آن در دو شاخه کارو دانش و آزاد به صورت عمومی و خصوصی در حال برگزاری میباشد مدارک دریافتی از این آموزشـــــگاه علاوه بر مدارک رسمی از وزارت کار و سازمان Microsoft, Intelicom ,Prosoftفنی و حرفه ای کشور مـــــــــــدارک بین المللی میباشد

کلمات کلیدی :

کاربر ثبت کننده :

hadis

امتیاز این مکان :
برای ثبت امتیاز باید ابتدا وارد سایت شوید. لینک ورود به سایت
نظرات
برای ثبت نظر باید ابتدا وارد سایت شوید. لینک ورود به سایت
در حال حاضر نظری برای این مکان ثبت نشده است.
next   prev
نزدیک این مکان
جهت
فاصله
جنوب شرقی
43 متر
شرق
82 متر
شرق
116 متر
جتوب غربی
141 متر
شرق
160 متر
غرب
164 متر
شرق
173 متر
جتوب غربی
197 متر
غرب
198 متر
غرب
198 متر
غرب
199 متر
جتوب غربی
236 متر
غرب
281 متر
جتوب غربی
290 متر
شرق
295 متر
آموزشگاه آزاد و موسسات آ...
جهت
فاصله
شمال شرقی
1912 متر
مشاهده اخبار | همکاری با ما | ارتباط با ما | درباره ما
© کليه حقوق برای سامانه این حوالی محفوظ مي باشد. (1392)
در صورت تمایل resume خود را به آدرس info@inhavali.com ارسال کنید.

سایت این حوالی(inhavali) با هدف ایجاد یک سامانه جامع متمرکز مکانی صد در صد ایرانی و غلبه بر تمام محدودیت های سامانه های فعلی در بهار 1392توسط جمعی از متخصصین IT و GIS کشور طراحی شده است.
هدف از تاسیس این سایت گردآوری تمام مکان های مهم کشور در یک پایگاه متمرکز و برخط میباشد که امکان دسترسی عموم مردم را به این اطلاعات درهر مکان و زمانی فراهم کند. از اهداف مهم سایت، ارائه سرویس های مسیریابی و ترافیکی بهینه و مطمئن است.
طراحی این سایت به صورت WIKI است.به این صورت که کاربران عضو سایت امکان ایجاد،ویرایش و حذف نقطه را خواهند داشت.
سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی مجموعه‌ای از سخت‌افزار، نرم‌افزار، داده‌های جغرافیایی و منابع انسانی است که به منظور کسب، ذخیره، به‌روزرسانی، به‌کارگیری، تحلیل و نمایش کلیه اشکال اطلاعات مرجع جغرافیایی طراحی می‌شود.
از سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی در مطالعات زیست‌محیطی، برنامه‌ریزی شهری و شهرداری، خدمات ایمنی شهری، مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهری، تهیه نقشه‌های پایه، مدیریت کاربری اراضی، خدمات بانکی، خدمات پستی، مطالعات جمعیتی و مدیریت تأسیسات شهری مثل برق، آب، گاز و کاربردهای مشابه استفاده می‌شود. کمتر بانک اطلاعاتی را می‌توان نام برد که حداقل بخشی از اطلاعات آن به گونه‌ای به مکان وابسته نباشد.
در ایران، اولین مرکزی که به طور رسمی استفاده از این سامانه را در کشور آغاز کرد، سازمان نقشه‌برداری کشور بود که در سال ۱۳۶۹ براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، عهده‌دار طرح به‌کارگیری این سامانه شد. به تبع آن در سال های بعد سیستم های دیگری که وابسته به مکان بودند نیز توسعه یافتند.
به دلیل ماهیت دولتی بودن اکثر این سیستم ها امکان استفاده عموم مردم از آنها فراهم نبود.در ضمن سایت هایی مانند google و yahoo که سرویس های مکانی ارائه داده اند،به دلیل ناقص بودن اطلاعات در مورد ایران و عدم شناخت کافی از موقعیت کشور سودمندی لازم را ندارند.
امید است که سایت این حوالی در جهت کمک به صنعت ITکشور گام های مهمی بردارد و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شده سایت تحقق یابد.

startUp

مقدم شما را در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ
در تاریخ 14 آذر الی 17 آذر ماه در محل نمایشگاههای بین المللی
سالن 38A غرفه 27B گرامی می داریم